MENU

Nasza firma


Polski producent konstrukcji metalowych!

Od kilku lat zajmujemy się sprzedażą najlepszej jakości konstrukcji metalowych. W oparciu o kilkuletnią praktykę zawodową oraz bogate doświadczenie na podobnych stanowiskach związanych z tą dziedziną zmierzamy do jej kontynuacji i ciągłego rozwoju.

Gwarantujemy doskonałą obsługę oraz profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniej konstrukcji stalowej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Cechuje nas profesjonalizm oraz doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu jakie zostaje wyznaczone przez klienta.

Wybierając nasze produkty zyskujesz nie tylko doskonały kontakt oraz pomoc, ale także produkty najwyższej jakości. Każdy produkt tworzony jest w najnowocześniejszych technologiach, korzystamy z najtwardszych materiałów dostępnych na rynku. Cechujemy się dostarczaniem produktów na terenie kraju. Jako firma ciągle się rozwijająca i dbająca o Klienta posiadamy grono doświadczonych montażystów, którzy mają za sobą setki realizacji w całej Polsce. Gwarantujemy szybkość działania orazpełen profesjonalizm.

Nasza firma dba o każdy detal swojego asortymentu. Niezbędne elementy do montażu konstrukcji metalowych zostają dopracowane z należytą starannością i estetyką. Jesteśmy wstanie stworzyć konstrukcję stalową dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Garaże można dowolnie modyfikować, zmieniając wymiary, parametry, rodzaj bram, kolorystykę oraz inne dostępne dodatki znajdujące się w naszym asortymencie.

Oferujemy szeroką gamę kolorów, która idealnie komponować się będzie z każdym otoczeniem oraz w pełni zaspokoi wymagania naszych Klientów. Szeroka oferta precyzyjnie dobranych barw pozwoli stworzyć nietuzinkowe aranżacje i nadać wszystkim konstrukcjom metalowym tworzonym przez nas nutę elegancji i gustu.Dbamy o wizerunek naszej firmy, realizujemy zamówienia na terenie kraju, przy czym wywiązujemy się z podanych terminów realizacji. Klient informowany jest z tygodniowym wyprzedzeniem o dokładnym dniu przyjazdu z przybliżoną godziną montażu.


Główne cechy

Dlaczego wybrać KONEKT garażePrzekonaj się sam!

Profesjonalna obsługa
Profesjonalna obsługa

Chętnie służymy pomocą i radą, opartą na latach praktyki.

Transport i montaż
Transport i montaż

Dostarczamy nasze garaże na terenie kraju.

Gwarancja
Gwarancja

Otrzymujecie Państwo produkt z 2 letnią gwarancją.

Terminowość
Terminowość

Zawsze staramy się realizować nasze zlecenia na czas.

Zapraszamy do kontaktu

Firma Handlowo - Usługowa KONEKT Dariusz Dyląg
Wilkowisko 250, 34-617 Wilkowisko

NIP: 7372211872 REGON: 368794526

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek:08:00 - 17:00
Sobota:09:00 - 14:00

Telefon: +48 690 825 786

Telefon: +48 791 713 038

Email: biuro@megagaraze.pl