MENU

FAQ


Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania? Odpowiedzi na najczęściej nurtujące naszych Klientów pytania znajdziesz właśnie tutaj!

Jeśli mimo wszystko nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo bądź telefonicznie. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji Twojej inwestycji. Doradzimy i przygotujemy ofertę idealnie spełniającą wszystkie Twoje oczekiwania!


Czy garaże są dostarczane i montowane przez firmę?

Każda konstrukcja przywożona jest do klienta naszym transportem. Na miejscu zajmujemy się montażem, który jest w cenie zamówionego produktu.

Jak powinien być przygotowany teren?

Podłoże powinno być wyrównane i wypoziomowane. Zaleca się wykonanie płyty betonowej, bądź stop w ziemi. Dopuszczalne jest położenie bloczków bądź trylinek. Najważniejsze jest to, żeby teren był wyprofilowany.

Z czego wykonane są garaże?

Każdy garaż pokryty jest blachą w I gatunku, do wyboru jest kilka wariantów: blacha ocynkowana, akrylowa bądź drewnopodobna. Niezależnie od wielkości, każda konstrukcja jest wzmacniana profilami zamkniętymi.

Ile trwa montaż garażu?

Posiadamy doświadczenie w montażu oraz realizacji konstrukcji stalowych. Standardowy czas montażu wynosi godzinę czasu. W zależności od wielkości czas montaż może się wydłużyć

Jak długo trzeba czekać na realizację?

Realizujemy zamówienia szybko oraz sprawnie, przy czym zachowujemy podany termin realizacji podczas składania zamówienia. Standardowo, do 14 dni roboczych.

Gotowe garaże blaszane

Skonfiguruj własny garaż dopasowany do Ciebie!

Idź do konfiguratora
Konfigurator

Zapraszamy do kontaktu

Firma Handlowo - Usługowa KONEKT Dariusz Dyląg
Wilkowisko 250, 34-617 Wilkowisko

NIP: 7372211872 REGON: 368794526

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek:08:00 - 17:00
Sobota:09:00 - 14:00

Telefon: +48 690 825 786

Telefon: +48 791 713 038

Email: biuro@megagaraze.pl