Garaże z pasją!

Kreatywne oraz nowoczesne rozwiązania

dowiedz się więcej!

poradnik

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami

Paleta kolorów

Garaże blaszane mogą być wykonane z blachy o różniej kolorystyce, standardowo każda konstrukcja pokryta jest blachą ocynkowaną w I gatunku. Nasza firma specjalizuję się również w garażach pokrytych blachą akrylową a szczególnie drewnopodobną. Blacha może być matową o chropowatej strukturze ewentualnie błyszcząca, standardowa z palety RAL. Paleta przedstawiająca podstawowe kolory znajduje się po prawej stronie. Przy zamówieniu prosimy określić jaką blachą ma być pokryta wybrana konstrukcja stalowa.

paleta kolorów

Przygotowanie podłoża

Teren musi być wyrównany oraz wyprofilowany. Klient zobowiązany jest przygotować podłoże przed przyjazdem ekipy montującej. Zalecane jest wykonanie tzw. płyty betonowej, ewentualnie stóp czy samych fundamentów. Podstawą jest odpowiednie wypoziomowanie terenu, które ułatwi nam ustawienie przekątnej podczas montażu. Klient zobowiązany jest do kotwiczenia konstrukcji stalowej we własnym zakresie.

Zamówienie

Zamówienie można złożyć telefonicznie, bądź mailowo. Przy wycenach indywidualnych prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów potrzebnych do wyceny danej konstrukcji stalowej. Po każdym złożonym zamówieniu podsyłamy mailowo specyfikację z wyglądem elewacji oraz parametrami danego produktu.

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej konstrukcji stalowej!

call icon + 48 791 713 038 send icon megagaraze@gmail.com
nameIcon
phone icon
mail icon